Wyszukiwarka biletów lotniczych

Aktualności z branży

Informacje od Emirates: nowe opcje dotyczące bagażu

Od 4 lutego 2019 r. Emirates wprowadza zmiany w bezpłatnym limicie bagażu w klasie ekonomicznej, dając Pasażerom możliwość wyboru najdogodniejszej opcji dotyczącej podróży...

Czytaj więcej...

Why Not TRAVEL Gazelą Biznesu 2018

Why Not TRAVEL siódmy raz z rzędu została Gazelą Biznesu. Jest to dziewiętnasta edycja rankingu prowadzonego przez magazyn „Puls Biznesu”, skupiająca najbardziej dynamiczne małe i średnie firmy.

Czytaj więcej...

Szczęśliwego Nowego Roku 2019

W związku z nadchodzącym Nowym Rokiem chcemy podziękować Państwu za dotychczasową współpracę oraz życzyć wszelkiej pomyślności i pogody ducha na każdy kolejny dzień.

Czytaj więcej...

eJournals po polsku dla wszystkich pasażerów Lufthansy

Dzięki bezpłatnym eJournals w każdej chwili masz pod ręką aktualne gazety i czasopisma, wystarczy przed odlotem pobrać je na smartfon, tablet lub laptop, by w wygodny sposób, cieszyć się lekturą przed wylotem, podczas podróży i po wylądowaniu.

Czytaj więcej...

SWISS oferuje atrakcyjne nowe miejsca docelowe: Gdańsk i Heringsdorf

Szwajcarska linia lotnicza SWISS wciąż rozbudowuje swoją siatkę połączeń, wprowadzając od nowego letniego rozkładu 2019 połączenia do Gdańska w Polsce i Heringsdorf w Niemczech.

Czytaj więcej...

Zakaz transportu zwierząt w luku na rejsach do Chicago

Od 1 stycznia do 28 lutego 2019 na rejsach Austrian Airlines oraz Lufthansy do/z Chicago do luku bagażowego (AVIH) nie będą akceptowane żadne zwierzęta. Zakaz nie dotyczy pasażerów, którzy już posiadają rezerwację z potwierdzonym AVIH.

Czytaj więcej...

Aktualności z branży lotniczej od Brussels Airlines

Brussels Airlines oferuje nowe możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc oraz zwiększa częstotliwość połączeń afrykańskich i europejskich

Czytaj więcej...

Linie Emirates i South African Airways rozszerzają porozumienie code-share

Emirates i South African Airways (SAA) rozwijają strategiczną współpracę, która polega na rozszerzeniu porozumienia code-share i wprowadzeniu nowych kierunków dla pasażerów obydwu linii.

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Czytaj więcej...

Pomagaliśmy przy Szlachetnej Paczce

W sobotę nasze wspaniałe dziewczyny pomagały ekipie Szlachetna PACZKA z regionu Kraków-Krowodrza w pakowaniu i dostawie paczek do rodzin. Jako inwestor społeczny przygotowaliśmy również drobne upominki dla darczyńców z tego regionu.

Czytaj więcej...
1     1  2  3  4  5  6  7  8  9     90