Wyszukiwarka biletów lotniczych

Aktualności z branży

Śniadanie w obłokach

W dniu 19 października 2018 r. w Panorama Sky Bar w Warszawie odbyło się śniadanie biznesowe organizowane przez Grupę Why Not TRAVEL oraz partnerów Lufthansa Group i Hotel Marriott Warsaw.

Czytaj więcej...

Fotorelacja z Targów Turystycznych World Travel Show

W dniach 19.10-21.10.2018 Grupa Why Not TRAVEL uczestniczyła w III edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show.

Czytaj więcej...

Austrian Airlines zwiększy ilość połączeń do Ameryki Północnej i Tel-Awiwu

Austrian Airlines zwiększa ilość połączeń międzykontynentalnych do Ameryki Północnej - do 30 rejsów tygodniowo, oraz Tel-Awiwu - do 21 połączeń tygodniowo.

Czytaj więcej...

Fotorelacja z festiwalu Whisky Live Warsaw

W dniach 12-13 października marka Why Not PRIVATEJET uczestniczyła w 5. edycji festiwalu Whisky Live Warsaw.

Czytaj więcej...

Więcej rejsów do Rzeszowa od Lufthansy

Od 1 kwietnia 2019 niemiecka linia lotnicza Lufthansa zwiększy liczbę rejsów między Rzeszowem a Monachium. Ponadto wykonywana będzie rotacja z nocowaniem na lotnisku w Jasionce. Połączenie będzie obsługiwane 12 razy w tygodniu.

Czytaj więcej...

Korzystaj z nowości w The Loft Brussels Airlines

Odświeżony i powiększony The Loft Brussels Airlines - flagowy salonik Brussels Airlines, oferuje więcej przestrzeni i większy komfort. Ponadto dodano do niego nowe udogodnienia, dzięki którym można doświadczyć całkiem nowych doznań.

Czytaj więcej...

Austrian Airlines zwiększa ilość połączeń do Europy Wschodniej

Austrian Airlines rozkładzie zimowym 2018/2019 proponuje jeszcze więcej połączeń do Europy Wschodniej m.in. do Belgradu, Budapesztu, Koszyc, Sarajewa, Kijowa i Krakowa.

Czytaj więcej...

Lufthansa Group optymalizuje zarządzanie hubami sieciowych linii lotniczych

Lufthansa Group konsekwentnie optymalizuje zarządzanie swoimi hubami w Monachium, Frankfurcie, Zurychu i Wiedniu. Główny nacisk położono na elastyczny system wielo-hubowy – nowo zintegrowane procesy oznaczają, że Lufthansa Group jest w coraz większym...

Czytaj więcej...

Lufthansa Group kupuje kolejne samoloty nowej generacji

28września rada nadzorcza Deutsche Lufthansa AG zatwierdziła zakup 27 krótko- i średniodystansowych samolotów. Opcja zakupu 24 Airbusów A320neo i trzech A321 została przekształcona w zamówienie.

Czytaj więcej...

Meet My Half Way - wspólne podróże z Lufthansą

Życie jest zbyt krótkie, aby tracić czas na tęsknotę za wyjątkową osobą, która jest daleko. Jest także zbyt krótkie, aby za każdym razem podróżować do tego samego miejsca. Trwa kampania Lufthansy, inspirująca ludzi do wspólnych podróży i wspólnego...

Czytaj więcej...
1     1  2  3  4  5  6  7  8  9     90