Wyszukiwarka biletów lotniczych

Aktualności z branży

Lufthansa poleci do Rimini

Od maja 2019 roku linia lotnicza Lufthansa poleci z Monachium do Rimini we Włoszech.

Czytaj więcej...

Od maja 2019 roku – Lufthansą do Biarritz

Linia lotnicza Lufthansa poleci z Monachium do Biarritz, miejscowości wypoczynkowej leżącej nad Zatoką Biskajską na południowo-zachodnim wybrzeżu Francji.

Czytaj więcej...

Zmiany w rozkładzie lotów Emirates w 2019 roku

W tegorocznym rozkładzie lotów linii lotniczej Emirates nastąpią zmiany, które ograniczą niedogodności związane z zamknięciem południowego pasa startowego na lotnisku Dubai International (DXB).

Czytaj więcej...

LOT: bezpośrednie połączenie Warszawa - Delhi

Bezpośrednie rejsy PLL LOT z Warszawy do Delhi w Indiach wystartują 17 września 2019 r. Delhi będzie szóstym obsługiwanym przez LOT połączeniem do Azji. Loty obsługiwane będą pięć razy w tygodniu przez Dreamlinery w wersji 787-8 i 787-9.

Czytaj więcej...

Informacje od Emirates: nowe opcje dotyczące bagażu

Od 4 lutego 2019 r. Emirates wprowadza zmiany w bezpłatnym limicie bagażu w klasie ekonomicznej, dając Pasażerom możliwość wyboru najdogodniejszej opcji dotyczącej podróży...

Czytaj więcej...

Why Not TRAVEL Gazelą Biznesu 2018

Why Not TRAVEL siódmy raz z rzędu została Gazelą Biznesu. Jest to dziewiętnasta edycja rankingu prowadzonego przez magazyn „Puls Biznesu”, skupiająca najbardziej dynamiczne małe i średnie firmy.

Czytaj więcej...

Szczęśliwego Nowego Roku 2019

W związku z nadchodzącym Nowym Rokiem chcemy podziękować Państwu za dotychczasową współpracę oraz życzyć wszelkiej pomyślności i pogody ducha na każdy kolejny dzień.

Czytaj więcej...

eJournals po polsku dla wszystkich pasażerów Lufthansy

Dzięki bezpłatnym eJournals w każdej chwili masz pod ręką aktualne gazety i czasopisma, wystarczy przed odlotem pobrać je na smartfon, tablet lub laptop, by w wygodny sposób, cieszyć się lekturą przed wylotem, podczas podróży i po wylądowaniu.

Czytaj więcej...

SWISS oferuje atrakcyjne nowe miejsca docelowe: Gdańsk i Heringsdorf

Szwajcarska linia lotnicza SWISS wciąż rozbudowuje swoją siatkę połączeń, wprowadzając od nowego letniego rozkładu 2019 połączenia do Gdańska w Polsce i Heringsdorf w Niemczech.

Czytaj więcej...

Zakaz transportu zwierząt w luku na rejsach do Chicago

Od 1 stycznia do 28 lutego 2019 na rejsach Austrian Airlines oraz Lufthansy do/z Chicago do luku bagażowego (AVIH) nie będą akceptowane żadne zwierzęta. Zakaz nie dotyczy pasażerów, którzy już posiadają rezerwację z potwierdzonym AVIH.

Czytaj więcej...
1     2  3  4  5  6  7  8  9  10     94