Wyszukiwarka biletów lotniczych

Aktualności z branży

Godziny pracy biura w dniu 2 listopada

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy o godzinach pracy naszych biur w dniu 2 listopada tj. piątek.

Czytaj więcej...

Śniadanie w obłokach

W dniu 19 października 2018 r. w Panorama Sky Bar w Warszawie odbyło się śniadanie biznesowe organizowane przez Grupę Why Not TRAVEL oraz partnerów Lufthansa Group i Hotel Marriott Warsaw.

Czytaj więcej...

Fotorelacja z Targów Turystycznych World Travel Show

W dniach 19.10-21.10.2018 Grupa Why Not TRAVEL uczestniczyła w III edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show.

Czytaj więcej...

Austrian Airlines zwiększy ilość połączeń do Ameryki Północnej i Tel-Awiwu

Austrian Airlines zwiększa ilość połączeń międzykontynentalnych do Ameryki Północnej - do 30 rejsów tygodniowo, oraz Tel-Awiwu - do 21 połączeń tygodniowo.

Czytaj więcej...

Fotorelacja z festiwalu Whisky Live Warsaw

W dniach 12-13 października marka Why Not PRIVATEJET uczestniczyła w 5. edycji festiwalu Whisky Live Warsaw.

Czytaj więcej...

Więcej rejsów do Rzeszowa od Lufthansy

Od 1 kwietnia 2019 niemiecka linia lotnicza Lufthansa zwiększy liczbę rejsów między Rzeszowem a Monachium. Ponadto wykonywana będzie rotacja z nocowaniem na lotnisku w Jasionce. Połączenie będzie obsługiwane 12 razy w tygodniu.

Czytaj więcej...

Korzystaj z nowości w The Loft Brussels Airlines

Odświeżony i powiększony The Loft Brussels Airlines - flagowy salonik Brussels Airlines, oferuje więcej przestrzeni i większy komfort. Ponadto dodano do niego nowe udogodnienia, dzięki którym można doświadczyć całkiem nowych doznań.

Czytaj więcej...

Austrian Airlines zwiększa ilość połączeń do Europy Wschodniej

Austrian Airlines rozkładzie zimowym 2018/2019 proponuje jeszcze więcej połączeń do Europy Wschodniej m.in. do Belgradu, Budapesztu, Koszyc, Sarajewa, Kijowa i Krakowa.

Czytaj więcej...

Lufthansa Group optymalizuje zarządzanie hubami sieciowych linii lotniczych

Lufthansa Group konsekwentnie optymalizuje zarządzanie swoimi hubami w Monachium, Frankfurcie, Zurychu i Wiedniu. Główny nacisk położono na elastyczny system wielo-hubowy – nowo zintegrowane procesy oznaczają, że Lufthansa Group jest w coraz większym...

Czytaj więcej...

Lufthansa Group kupuje kolejne samoloty nowej generacji

28września rada nadzorcza Deutsche Lufthansa AG zatwierdziła zakup 27 krótko- i średniodystansowych samolotów. Opcja zakupu 24 Airbusów A320neo i trzech A321 została przekształcona w zamówienie.

Czytaj więcej...
1     3  4  5  6  7  8  9  10  11     93