Wyszukiwarka biletów lotniczych

Aktualności z branży

Austrian Airlines zwiększa ilość połączeń do Europy Wschodniej

Austrian Airlines rozkładzie zimowym 2018/2019 proponuje jeszcze więcej połączeń do Europy Wschodniej m.in. do Belgradu, Budapesztu, Koszyc, Sarajewa, Kijowa i Krakowa.

Czytaj więcej...

Lufthansa Group optymalizuje zarządzanie hubami sieciowych linii lotniczych

Lufthansa Group konsekwentnie optymalizuje zarządzanie swoimi hubami w Monachium, Frankfurcie, Zurychu i Wiedniu. Główny nacisk położono na elastyczny system wielo-hubowy – nowo zintegrowane procesy oznaczają, że Lufthansa Group jest w coraz większym...

Czytaj więcej...

Lufthansa Group kupuje kolejne samoloty nowej generacji

28września rada nadzorcza Deutsche Lufthansa AG zatwierdziła zakup 27 krótko- i średniodystansowych samolotów. Opcja zakupu 24 Airbusów A320neo i trzech A321 została przekształcona w zamówienie.

Czytaj więcej...

Meet My Half Way - wspólne podróże z Lufthansą

Życie jest zbyt krótkie, aby tracić czas na tęsknotę za wyjątkową osobą, która jest daleko. Jest także zbyt krótkie, aby za każdym razem podróżować do tego samego miejsca. Trwa kampania Lufthansy, inspirująca ludzi do wspólnych podróży i wspólnego...

Czytaj więcej...

Bieszczadzkim tropem z Grupą Why Not TRAVEL - wydarzenie

W dniach 26 - 28 września br. odbyła się konferencja poświęconą obsłudze podróży służbowych zorganizowana przez Grupę Why Not TRAVEL i partnerami PLL LOT oraz Signal Iduna pt. Bieszczadzkim tropem z Grupą Why Not TRAVEL.

Czytaj więcej...

myAustrian FlyNet

Austrian Airlines oferuje różne pakiety transmisji danych dzięki usłudze myAustrian FlyNet. Od teraz można być zawsze online, nawet podczas rejsu samolotami Airbus. Zmodernizowane samoloty myAustrian można rozpoznać po symbolu Wi-Fi.

Czytaj więcej...

SWISS, Edelweiss do La Palma na Wyspach Kanaryjskich

Już wkrótce Edelweiss, linia partnerska SWISS, uruchomi połączenie do La Palma na Wyspach Kanaryjskich.

Czytaj więcej...

Klasa Biznes w Brussels Airlines

Klasa Biznes w Brussels Airlines – ciesz się najlepszymi filmami, doskonałą kuchnią i wspaniałym wypoczynkiem!

Czytaj więcej...

LOT: Z Warszawy i Katowic do Turynu

Już 29 grudnia 2018 r. Polskie Linie Lotnicze LOT polecą z Warszawy i Katowic do Turynu we Włoszech. Rejs obsługiwany będzie w soboty samolotem boeing 737-800.

Czytaj więcej...

Potrójne punkty na wszystkie połączenia Lufthansy z Łodzi

Zyskaj potrójne punkty w PartnerPlusBenefit za loty Lufthansą z Łodzi. Promocja trwa w okresie 01.09.2018 i 31.12.2018. niezarejestrowanych

Czytaj więcej...
1     5  6  7  8  9  10  11  12  13     94