Wyszukiwarka biletów lotniczych

Aktualności z branży

Szybki rozwój Portu lotniczego w Jasionce

Port lotniczy w Jasionce obsłużył w lipcu ponad 56,6 tys. pasażerów. To rekord w historii lotniska - mówi Łukasz Sikora, szef marketingu w spółce Port Lotniczy "Rzeszów-Jasionka".

Czytaj więcej...

Air Berlin w sojuszu oneworld.

Po przystąpieniu do sojuszu Oneworld, linie lotnicze Air Berlin zawierają porozumienie o wspólnej obsłudze przelotów z liniami American Airlines i Finnair.

Czytaj więcej...

LOT likwiduje połączenia z Krakowa do Stanów Zjednoczonych

Bezpośrednie loty atlantyckie zostaną zlikwidowane po 13 latach. 27 października odbędzie się ostatni rejs z Balic do Chicago. Wszystkie połączenia do USA odbywać się będą przez lotnisko Okęcie – tak zadecydował zarząd LOT-u.

Czytaj więcej...

Wzrost ruchu na polskich lotniskach

Pierwsze półrocze tego roku przyniosło wyraźne ożywienie ruchu na polskich lotniskach. Z danych zebranych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego za pierwsze sześć miesięcy 2010 roku wynika, że ruch pasażerski w polskich portach lotniczych wzrósł...

Czytaj więcej...

Remont Okęcia

W pierwszy weekend września oraz kolejne dwie soboty tego miesiąca na warszawskim lotnisku będzie odbywał się remont skrzyżowania pasów startowych.

Czytaj więcej...

Zgłoś swoją podróż zagraniczną.

Od 26.07.2010 r. działa elektroniczny system zgłaszania podróży zagranicznej. Taki system został stworzony przez MSZ.

Czytaj więcej...

Jet2.com znów na trasie Kraków – Newcastle

Już początkiem 2011 roku angielskie linie Jet2.com wrócą do Krakowa. Ponownie uruchomią one połączenie na linii Balice – Newcastle.

Czytaj więcej...

Holiday Inn Warszawa Józefów otrzymał nagrodę IHG

Intercontinental Hotels Group (IGH) po raz kolejny przyznało nagrody i wyróżnienia dla najbardziej efektywnych hoteli i pracowników.

Czytaj więcej...

Strajk francuskich kontrolerów lotów

Od jutra (21.07) rozpocznie się strajk francuskich kontrolerów lotów. Podróżujący powinni spodziewać się zakłóceń ruchu lotniczego nad Francją.

Czytaj więcej...

Nowe połączenie Ryanair z Polski

Tanie linie lotnicze z Irlandii już od 2 listopada będą latać na trasie Kraków – Bolonia.

Czytaj więcej...
1     86  87  88  89  90  91  92  93  94     94