Wyszukiwarka biletów lotniczych

Aktualności z branży

Certyfikaty dla Podkarpackich centr i punktów informacji turystycznej

Trzynaście podkarpackich placówek informacji turystycznej otrzymało certyfikaty Polskiego Systemu Informacji Turystycznej.

Czytaj więcej...

Informacja prasowa PLL LOT S.A.

Rozkład rejsów PLL LOT podczas remontu lotniska im. Fryderyka Chopina we wrześniu

Czytaj więcej...

Lyon: szybki tramwaj na lotnisko

Kursuje już tramwaj z centrum Lyonu na lotnisko Antoinea de Saint-Exupéry.

Czytaj więcej...

Sierpień – obowiązkowe wakacje Hiszpanów

Wszyscy wybierający się w tym miesiącu na urlop do Hiszpanii powinni sprawdzić region do którego się udają, ponieważ może być on całkiem opustoszały z powodu obowiązkowego wypoczynku Hiszpanów.

Czytaj więcej...

Szybki rozwój Portu lotniczego w Jasionce

Port lotniczy w Jasionce obsłużył w lipcu ponad 56,6 tys. pasażerów. To rekord w historii lotniska - mówi Łukasz Sikora, szef marketingu w spółce Port Lotniczy "Rzeszów-Jasionka".

Czytaj więcej...

Air Berlin w sojuszu oneworld.

Po przystąpieniu do sojuszu Oneworld, linie lotnicze Air Berlin zawierają porozumienie o wspólnej obsłudze przelotów z liniami American Airlines i Finnair.

Czytaj więcej...

LOT likwiduje połączenia z Krakowa do Stanów Zjednoczonych

Bezpośrednie loty atlantyckie zostaną zlikwidowane po 13 latach. 27 października odbędzie się ostatni rejs z Balic do Chicago. Wszystkie połączenia do USA odbywać się będą przez lotnisko Okęcie – tak zadecydował zarząd LOT-u.

Czytaj więcej...

Wzrost ruchu na polskich lotniskach

Pierwsze półrocze tego roku przyniosło wyraźne ożywienie ruchu na polskich lotniskach. Z danych zebranych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego za pierwsze sześć miesięcy 2010 roku wynika, że ruch pasażerski w polskich portach lotniczych wzrósł...

Czytaj więcej...

Remont Okęcia

W pierwszy weekend września oraz kolejne dwie soboty tego miesiąca na warszawskim lotnisku będzie odbywał się remont skrzyżowania pasów startowych.

Czytaj więcej...

Zgłoś swoją podróż zagraniczną.

Od 26.07.2010 r. działa elektroniczny system zgłaszania podróży zagranicznej. Taki system został stworzony przez MSZ.

Czytaj więcej...
1     90  91  92  93  94  95  96  97  98     98
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA