Wyszukiwarka biletów lotniczych

Atrakcje turystyczne

Kurorty narciarskie: Region Les Trois Vallees, Francja

 

Region Les Trois Vallees (Trzy Doliny) położony jest w sercu Alp Graickich. Jest to największy i najbardziej znany region narciarski w Europie.

 

Jego centralne stacje znajdują się u stóp Aiguille de Peclet, Meribel, a także Val Thorens, Les Menuires i Courchevel. Region Les Trois Vallees ma do zaoferowania ogółem ponad 600 km doskonale przygotowanych i niezwykle atrakcyjnych tras. W jego składzie znajduje się kilka oddzielnych terenów narciarskich. Najsłynniejszy z nich to Val Thorens ze stacją narciarską o tej samej nazwie, zlokalizowana jest ona najwyżej w Alpach, na okazałej wysokości 2300 m n.p.m.

 

Perfekcyjny system nowoczesnych i bardzo wydajnych wyciągów zapewnia narciarzom i snowboardzistom wygodne poruszanie się pomiędzy terenami narciarskimi. Karnet Skipass Trois Vallees umożliwia korzystania ze wszystkich tras trzech dolin, co w połączeniu z ich różnorodnością sprawia, że każdy, zarówno początkujący jak i doświadczony miłośnik białego szaleństwa, znajdzie tu coś dla siebie. Region Trzech Dolin, ze względu na wysokie położenie oferuje jeden z najlepszych warunków śniegowych w Alpach. Sukces Trzech Dolin opiera się na doskonałym połączeniu walorów takich jak: klimatu, wysokich gór i nasłonecznienia, z idealnie współpracującą narciarską infrastrukturą. W trakcie szusowania po gigantycznych zboczach zachwycać się można malowniczymi widokami. Te wszystkie aspekty są gwarancją niezapomnianych wrażeń i idealnie spędzonego urlopu.

 

W tym regionie stworzono również ponad 130 km tras biegowych, które należą do jednych z najtrudniejszych na świecie. Les Trois Vallees to idealne miejsce dla pasjonatów freestyle, dla których przygotowano cztery rewelacyjnie wyposażone i duże snowparki. Najlepszy funkcjonuje w Val Thorens (whoops, tables, jumps, boardecross, pyramides, rails). Godny polecenia jest także Moon Park z halfpipe na terenie Meribel o długości 150 metrów. Miejscowości w regionie to zwyczajne kurorty francuskie o bardzo dobrze rozbudowanej bazie noclegowej, proponujące usługi licznych barów, dyskotek, knajpek, sklepów.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie kurortu

Region Les Trois Vallees, Francja - Atrakcja turystyczne - dla podróżników - Why Not Fly
Region Les Trois Vallees,...
1 -1 50% 50%
lista artykułów
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA