Wyszukiwarka biletów lotniczych

Bagaż

Bagaż nierejestrowany (podręczny) - Bagaż - dla podróżników - Why Not Fly
Bagaż nierejestrowany...

Bagaż nierejestrowany (podręczny)


Bagaż podręczny to bagaż przewożony pod Twoją opieką, za którego uszkodzenie lub zaginięcie przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności, chyba że nastąpiło to z jego winy. Do bagażu podręcznego pakujemy rzeczy, które są nam potrzebne na pokładzie i takie, które są dla nas cenne. Podobnie jak w przypadku bagażu rejestrowanego, dopuszczalna ilość bagażu podręcznego jest uzależniona od klasy serwisowej zakupionego przez Ciebie biletu oraz linii lotniczych obsługujących dany lot.


Gdy podróżujesz w klasie:


pierwszej - masz prawo do 2 sztuk bagażu podręcznego, o wadze łącznej do 9 kg, o wymiarach nie przekraczających 55(wys.)x40(szer.)x20cm(dług.) pierwsza sztuka i 45x35x20cm druga sztuka
biznes - masz prawo do 2 sztuk bagażu podręcznego, o wadze łącznej do 9 kg, o wymiarach nie przekraczających 55x40x20cm
ekonomicznej - masz prawo do 1 sztuki bagażu podręcznego, do 5 kg, o wymiarach nie przekraczających 55x40x20cm


Przysługuje Ci również prawo zabrania na pokład samolotu przedmiotów osobistego użytku, takie jak: torebka, płaszcz, parasol, aparat fotograficzny, kamera, lornetka itp. Bezpłatnie możesz przewieźć także składany spacerowy, wózek dla dziecka i składany fotel inwalidzki.
 

Koniecznie zapoznaj się równiez z listą rzeczy, których nie można zabierać na pokład:

TUTAJ

 

UWAGA! Pamiętaj, że powyższe dane są jedynie ogólnymi zasadami przewozu, bowiem każda linia lotnicza sama indywidualnie określa dopuszczalną ilość bagażu na danej trasie.

lista artykułów
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA