Wyszukiwarka biletów lotniczych

Bezpieczeństwo

Na Malediwy z Emirates

Bez testu PCR!

Od 26 kwietnia osoby zaszczepione wszystkimi dawkami preparatu przeciwko Covid-19 zatwierdzonego w kraju wylotu nie muszą poddawać się testowi PCR przed wjazdem na Malediwy.   

  • Pasażera uważa się za osobę w pełni zaszczepioną 14 dni od przyjęcia ostatniej zalecanej dawki preparatu zatwierdzonego w jej kraju.
  • Zaświadczenie o szczepieniu musi dotyczyć preparatu zatwierdzonego na Liście Awaryjnej Światowej Organizacji Zdrowia (Emergency Use Listing, EUL), przez Urząd ds. Żywności i Leków na Malediwach lub inny kompetentny urząd w danym państwie.

Natomiast pasażerowie lecący z Polski do Dubaju lub przesiadający się w Dubaju muszą mieć ze sobą zaświadczenie o ujemnym wyniku testu PCR na obecność COVID‑19 wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed wylotem. Dotyczy to również podróżnych lecących na Malediwy.

A pasażerowie z Polski, którzy kończą swoją podróż w Dubaju muszą poddać się kolejnemu testowi PCR na obecność COVID‑19 po przylocie do Międzynarodowego Portu Lotniczego w Dubaju.  

Na Malediwy dostaną się Państwo poniższymi lotami Emirates:

 

Na-Malediwy-z-Emirates (zdjęcie 1)

Na-Malediwy-z-Emirates (zdjęcie 2)

 

Więcej informacji w Biurze Obsługi Klienta
tel: 17 230 68 00, 724 010 003
e-mail:

lista artykułów
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA