Wyszukiwarka biletów lotniczych

Udogodnienia

Cyfrowa prasa dla wszystkich pasażerów LOT-u

Ponad 1000 tytułów dostępnych do pobrania!

 

Cyfrowa-prasa-dla-wszystkich-pasażerów-LOT-u

W trosce o komfort i bezpieczeństwo pasażerów, tradycyjne papierowe gazety i magazyny na pokładach i w salonikach LOT Business Lounge zostały zastąpione ekologiczną e-prasą. Oferta cyfrowej prasy LOT-u to dostęp do najaktualniejszych wydań dzienników i magazynów z całego świata. Podróżując LOT-em zyskujesz dostęp do ponad 1000 tytułów w kilkudziesięciu językach.

Możesz je łatwo pobrać wykorzystując swój smartphone, tablet lub inne przenośne urządzenie. Dzięki tej ofercie skorzystasz z wybranych tytułów podczas całej podróży – w drodze na lotnisko, podczas rejsu, a także po wylądowaniu! Wystarczy, że zalogujesz się podając numer rezerwacji i nazwisko pasażera, i przed wylotem pobierzesz swoje ulubione tytuły. Możesz to zrobić na 36 godzin przed podróżą i aż do 6h po przylocie do portu docelowego.

Podróżując z LOT-em masz możliwość bezpłatnego pobrania określonej liczby pozycji – limit pobrań jest zdefiniowany na podstawie długości rejsu oraz wybranej klasy podróży. Jeśli podróżujesz z przesiadką limity się łączą. Szczegóły znajdziesz w poniższej tabeli.

 

Sprawdź limity pobrań w tabeli:

 

Rejsy krótkiego zasięgu

Rejsy dalekiego zasięgu

Rejsy krajowe

LOT Economy Class

1

1

1

LOT Premium Economy

2

3

n/a

LOT Business Class

3

5

n/a

 

* rejsy krótkiego zasięgu – rejsy międzynarodowe poniżej 5h
* rejsy dalekiego zasięgu – rejsy międzynarodowe powyżej 5h
 

Odwiedź koniecznie stronę https://www.lot.com/pl/pl/digitalpress.
 

Więcej informacji w Biurze Obsługi Klienta
tel: 17 230 68 00, 724 010 003
e-mail:

lista artykułów
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA