Wyszukiwarka biletów lotniczych

Płatności on-line

Z nami możesz płacić on-line.

Dowiedz się jak to zrobić...

Bezpieczne połączenie SSL

Twoje transakcje zabezpieczamy certyfikatem SSL.

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej o ...

Katalog lotnisk

Beijing Capital International

Miasto:Pekin
Kraj:Chiny
Kontynent:Azja
Strona WWW:www.en.bcia.com.cn
Adres:Airport Road, Chaoyang District, Beijing 100621, China
Telefon na informację:+86 (0) 10 645 411 00
Kod:PEK
1 -1 50% 50%

 

Port lotniczy Beijing Capital International znajduje się 32 km na północny wschód od centrum Pekinu. Jest to największe i najruchliwsze lotnisko w Chinach. W 2008 roku lotnisko obsłużyło ponad 55 milionów pasażerów, co stawia je na ósmym miejscu na świecie pod względem ilości przewiezionych osób.


Do dyspozycji podróżnych są trzy terminale.
Do dyspozycji pasażerów na lotnisku są: przechowalnie bagażu, udogodnienia dla osób podróżujących z dziećmi, biuro rzeczy znalezionych, informacja turystyczna, szatnie, banki, poczta, palarnia, poczekalnia oraz sklepy (również strefa bezcłowa), herbaciarnie, kawiarnie i restauracje. Komunikację pomiędzy terminalami umożliwiają specjalna kolejka i bezpłatne autobusy.

 

Podróż z/do lotniska:

  • samochód - lotnisko jest dostępne z czterech gróg ekspresowych. Dwie z nich łączą bezpośrednio północno-wschodnią część Pekinu z lotniskiem. Pozostałe dwie łączą natomiast lotnisko z pobliska autostradą.
  • taxi - postoje taksówek są usytuowane przy terminalach. Podróż taksówką z lotniska do Pekinu może kosztować od 100 do 200 CNY, w zależności od odległości.
  • autobusy - lotnisko oferuje sześć różnych tras autobusowych do różnych punktów w Pekinie, w tym do: Xidan, Fangzhuang, na dworzec w Pekinie, Zhongguancun i lotnisko Nanyuan a także do Tianjin i Qinhuangdao.
  • metro - lotnisko w Pekinie obsługiwane jest przez Airport Express Line pekińskiego metra. 28,1 km linii biegnie od terminalu 3. do terminalu 2., a potem do miasta, zatrzymując się na stacjach Sanyuanqiao i Dongzhimen.
  • wynajem aut - lotnisko umożliwia wypożyczenie samochodów, ale tylko z kierowcą. Biura wypożyczalni samochodów znajdują się w hali przylotów.


Komentarzy: 0
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA