Wyszukiwarka

Promocje

Walentynkowa oferta od Czech Airlines

"Wystarczy 10 dni, aby się zakochać"... Sprzedaż biletów w specjalnej, walentynkowej ofercie czeskich linii lotniczych już się rozpoczęła.

Czytaj więcej...

Air France zamraża ceny do 31 stycznia

Linie lotnicze Air France i KLM przygotowały ofertę na nowy rok. Do końca stycznia 2013 r. obowiązuje u przewoźnika zamrożenie cen na kierunki międzykontynentalne i w Europie. Promocja "Frozen Fares".

Czytaj więcej...

Promocje Qatar Airways tylko do 15 stycznia

Najlepsze linie lotnicze świata ruszyły z promocją biletów lotniczych w klasie ekonomicznej i biznes. Promocyjne ceny na podróż liniami Qatar Airways dostępne są tylko do wtorku, 15 stycznia 2013 r.

Czytaj więcej...

Szalone Wyprzedaże - bilety tańsze do -50%

Czas szalonych wyprzedaży w LOT uważamy za otwarty! Polskie Linie Lotnicze LOT przedstawiają gorącą 2-dniową promocję cenową "Szalone Wyprzedaże", w czasie której można kupić bilet lotniczy do wybranego miasta nawet 50% taniej.

Czytaj więcej...

Atrakcyjny weekend cenowy z Austrian - od 730 PLN

Nadchodzący weekend zapowiada się interesująco dla łowców okazji. Linie lotnicze Austrian przygotowały weekendową promocją, w której można zarezerwować bilet lotniczy do Aten już od 730 PLN.

Czytaj więcej...

Promocyjne bilety lotnicze do Włoch

Jeżeli jesteś ciekaw, czy rzymskie fontanny w zimie są czynne albo jak duże tłumy przychodzą pod balkon Julii w Weronie, nowa oferta Alitalii jest dla ciebie!

Czytaj więcej...
1     49  50  51  52  53  54  55  56  57