Certyfikat SSL / Bezpieczeństwo na naszej stronie / O nas

Certyfikat SSL

Certyfikat SSL

Nasza strona jest zabezpieczona certyfikatem SSL. Co to oznacza?

 

W trosce o zaufanie i bezpieczeństwo naszych Klientów, wszelkie transakcje dokonywane na stronie ww.whynotfly.pl są szyfrowane protokołem SSL. Kiedy dokonujecie zakupów za pośrednictwem Why Not FLY możecie być pewni, że Wasze dane są odpowiednio zabezpieczone.

 

Czym jest SSL?

 

Jest to protokół, który w bezpieczny i skuteczny sposób pozwala szyfrować przesyłane dane między użytkownikiem, a serwerem, na którym znajdują się pobierane bądź do którego wysyłamy cenne dane.

 

Co oznacza gwarancja na 10 000 $?

 

Gwarancja jest naszym ubezpieczeniem. Jeśli doszłoby do złamania szyfru certyfikacji SSL, organizacja, która go wydała jest zobowiązana do wypłacenia odszkodowania. Jego wysokość określa kwota gwarancji. Jest więc to dodatkowe zabezpieczenie Waszych transakcji.

 

SSL przy rezerwacji biletów?

 

Wszystkie rezerwacje biletów, dokonywane za pośrednictwem www.whynotfly.pl, są szyfrowane protokołem SSL. Bezpieczne połaczenie jest uruchamiane w momencie, kiedy dochodzicie do etapu, w którym należy podać jakiekolwiek dane osobiste.

 

Jak poznać, czy strona jest zabezpieczona?

 

Jeśli zobaczycie w adresie strony zmianę http:// na https://, to możecie być pewni, że znajdujecie się na stronie, która gwarantuje bezpieczeństwo.

 

Certyfikat SSL  				 / Bezpieczeństwo na naszej stronie  				 / O nas