Dlaczego kolej?

Nowoczesna kolej nie pozostaje w tyle za potrzebami podróżnych. Przemieszczanie się pociągiem może być o wiele wygodniejsze i przyjemniejsze niż innymi środkami lokomocji. W wielu europejskich krajach kolej przewyższa swym luksusem samolot, a oferowana siatka połączeń stwarza wielkie możliwości.

BEZSTRESOWO

Podróżując koleją nie musimy tracić czasu. Możemy zająć się przygotowywaniem materiałów do pracy, rozkoszować drinkiem lub rozmawiać przez telefon. W przeciwieństwie do jazdy samochodem unikniemy tu korków. Nie czekamy na odbiór bagażu i transfer z lotniska.

PO PROSTU DO CELU

Dworce kolejowe znajdują się w centrach miast. Stąd zawsze blisko do miejsc naszego zakwaterowania, sal konferencyjnych czy miejsc spotkań – o ile takie planujemy. Jeśli czeka nas dalsza podróż, łatwo nam będzie znaleźć inne środki transportu publicznego, które dowiozą nas na miejsce.

RELAKS I ODPRĘŻENIE

W zależności od preferencji wybieramy wygodny fotel przy przejściu lub oknie, skąd przez panoramiczną witrynę możemy podziwiać widoki. Podróżujący mają możliwość skorzystania z restauracji i barów, przedziałów biznesowych, miejsc zabaw dla dzieci czy noclegów w wagonach sypialnych. Pociągi są klimatyzowane, można korzystać z bezprzewodowego internetu oraz innych multimediów.

EKOLOGICZNIE

Kolej najmniej ze wszystkich środków lokomocji ingeruje w ekosystem. W przypadku przewozu podróżnych wydzielana jest 8 razy mniejsza ilość zanieczyszczeń niż w przypadku analogicznego transportu drogowego. Dzieje się tak, ponieważ 90% pociągów korzysta z elektrycznej sieci trakcyjnej.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Minęły czasy, gdy po bilety stało się w kolejkach, teraz można nabyć je online. Sieć stwarza nam również szerokie możliwości optymalnego zaplanowania podróży. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom przygotowaliśmy bogatą ofertę (:…).

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Koleje