Wyszukiwarka biletów lotniczych

Aktualności z branży

eJournals po polsku dla wszystkich pasażerów Lufthansy

Dzięki bezpłatnym eJournals w każdej chwili masz pod ręką aktualne gazety i czasopisma, wystarczy przed odlotem pobrać je na smartfon, tablet lub laptop, by w wygodny sposób, cieszyć się lekturą przed wylotem, podczas podróży i po wylądowaniu.

Czytaj więcej...

SWISS oferuje atrakcyjne nowe miejsca docelowe: Gdańsk i Heringsdorf

Szwajcarska linia lotnicza SWISS wciąż rozbudowuje swoją siatkę połączeń, wprowadzając od nowego letniego rozkładu 2019 połączenia do Gdańska w Polsce i Heringsdorf w Niemczech.

Czytaj więcej...

Zakaz transportu zwierząt w luku na rejsach do Chicago

Od 1 stycznia do 28 lutego 2019 na rejsach Austrian Airlines oraz Lufthansy do/z Chicago do luku bagażowego (AVIH) nie będą akceptowane żadne zwierzęta. Zakaz nie dotyczy pasażerów, którzy już posiadają rezerwację z potwierdzonym AVIH.

Czytaj więcej...

Aktualności z branży lotniczej od Brussels Airlines

Brussels Airlines oferuje nowe możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc oraz zwiększa częstotliwość połączeń afrykańskich i europejskich

Czytaj więcej...

Linie Emirates i South African Airways rozszerzają porozumienie code-share

Emirates i South African Airways (SAA) rozwijają strategiczną współpracę, która polega na rozszerzeniu porozumienia code-share i wprowadzeniu nowych kierunków dla pasażerów obydwu linii.

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Czytaj więcej...

Pomagaliśmy przy Szlachetnej Paczce

W sobotę nasze wspaniałe dziewczyny pomagały ekipie Szlachetna PACZKA z regionu Kraków-Krowodrza w pakowaniu i dostawie paczek do rodzin. Jako inwestor społeczny przygotowaliśmy również drobne upominki dla darczyńców z tego regionu.

Czytaj więcej...

Mikołajkowa promocja od Grupy Why Not TRAVEL

Z okazji nadchodzących Mikołajek mamy niebywałą promocję. Grupa Why Not TRAVEL dla wszystkich zainteresowanych przygotowała 15% zniżki na zakup vouchera turystycznego!

Czytaj więcej...

Koszulka Lewandowskiego na licytacji Pogromców Pana Kamyka - Marysia Depa

W dniu 30.11 (tj. piątek) Grupa Why Not TRAVEL wystawiła na aukcję koszulkę samego Roberta Lewandowskiego, na której znajduje się własnoręczny podpis napastnika naszej reprezentacji. Ruszamy do boju! Licytacja trwa do 3.12.2018 do godz. 22:00.

Czytaj więcej...

Grupa Why Not TRAVEL została Inwestorem Społecznym Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.

Niezmiernie nam miło poinformować, że Grupa Why Not TRAVEL została Inwestorem Społecznym Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.

Czytaj więcej...
1     4  5  6  7  8  9  10  11  12     95