Wyszukiwarka biletów lotniczych

Atrakcje turystyczne

Kurorty narciarskie: Val di Fassa, Włochy

 

Dolina Val di Fassa jest zlokalizowana w południowo-zachodniej części Dolomitów w prowincji Trentino wraz z sąsiadującym Tyrolem Południowym.

 

W dolinie Val di Fassa narciarze mają wybór między 9 ośrodkami narciarskimi, stanowiącymi łącznie ponad 200 kilometrów tras o urozmaiconym stopniu trudności. Trasy obsługiwane są przez około 80 wyciągów. W Val di Fassa każdego dnia jest możliwość jeżdżenia na nartach w innym ośrodku.

 

Ośrodki narciarskie są ze sobą połączone: Beleveder i Canazei łączą się z trasami Passo Pordoi; trasy Fedaia i Ciampac z ośrodkiem narciarskim na Marmoladzie; Campitello Col Rodella połączone jest z Passo Sella; Vigo - z Pozza di Fassa; ośrodki Aloch, Buffaure, Catinaccio, Aloch, Buffaure i Carezza - z Nova Levante; z Moeny Alpe Lusia przejedziemy na nartach do Bellamonte, na Passo San Pellegrino udamy się aż do Falcade.
Tereny narciarskie Val di Fassa rozciągają się na wysokościach od 1 330 m n.p.m. do 2 625 m n.p.m.


Val di Fassa i pobliski masyw Marmolada oferują kilka niezwykłych off-pistów aczkolwiek ci, którzy poszukują mocnych wrażeń na hopkach znajdą je na hali Belvedere, gdzie ustawiony jest specjalny tor do border-crossu. Nowe wyciągi łączą szczyt Buffaure z Ciampakiem, można z Moeny dostać się na nartach do Alba di Canazei, z Alby skibusem 800 m do wyciągu na Belvedere, na Sella Ronda.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie kurortu

Val di Fassa,Włochy - Atrakcja turystyczne - dla podróżników - Why Not Fly
Val di Fassa,Włochy -...
Val di Fassa,Włochy - Atrakcja turystyczne - dla podróżników - Why Not Fly
Val di Fassa,Włochy -...
1 -1 50% 50%
lista artykułów
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA