Wyszukiwarka biletów lotniczych

Bagaż

Zyskaj z KLM, czyli o czym warto wiedzieć pakując walizki.

Sprawdź ile sztuk bagażu możesz zabrać wybierając się w podróż lotniczą, jak przewozić sprzęt sportowy czy instrumenty muzyczne i korzystaj ze zniżek od KLM!

Więcej

Wyjazd służbowy – co włożyć do walizki?

Jaki jest przepis na optymalne spakowanie bagażu z dnia na dzień? Często zdarza się, że o konieczności delegacji dowiadujemy się w ostatniej chwili.

Więcej

Odbiór bagażu po przylocie

Po pomyślnym locie i dotarciu na lotnisko docelowe, podróżnych czeka parę formalności (ich ilość zależy od tego, gdzie się udali i norm panujących w danym państwie) oraz jeden z najważniejszych etapów podróży, a mianowicie odbiór bagażu.

Więcej

Czego nie można przewozić

W związku z pojawieniem się nowego zagrożenia dla lotnictwa cywilnego - płynnych materiałów wybuchowych, Unia Europejska przyjęła nowe środki ochrony dot. pasażerów oraz ich bagażu kabinowego.

Więcej

Nadbagaż oraz sprzęt nietypowy

Jeżeli przekroczysz limit bagażu bezpłatnego, zobowiązany jesteś zapłacić określoną przez daną linię lotniczą kwotę za bagaż nadliczbowy.

Więcej

Bagaż nierejestrowany (podręczny)

Jest to bagaż przewożony pod Twoją opieką, za którego uszkodzenie lub zaginięcie przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności, chyba że nastąpiło to z jego winy.

Więcej

Bagaż rejestrowany

Zaopatrzony w wywieszkę bagażową, jest nadawany podczas odprawy paszportowo-biletowej, a odpowiedzialność za niego ponosi przewoźnik.

Więcej
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA