Wyszukiwarka biletów lotniczych

Bagaż

Nadbagaż oraz sprzęt nietypowy - Bagaż - dla podróżników - Why Not Fly
Nadbagaż oraz sprzęt...

Nadbagaż oraz sprzęt nietypowy

Nadbagaż
Jeżeli przekroczysz limit bagażu bezpłatnego, zobowiązany jesteś zapłacić określoną przez daną linię lotniczą kwotę za bagaż nadliczbowy. Kwota ta jest uzależniona od wielkości i wagi przewożonego przedmiotu. Wskazane jest, abyś poinformował wcześniej przewoźnika o zamiarze zabrania bagażu w ilości przekraczającej ustalenia linii lotniczej.

 

Przewóz sprzętu sportowego
Gdy masz zamiar przewieźć jakikolwiek sprzęt sportowy, musisz poinformować o tym fakcie naszych konsultantów najlepiej już podczas zakładania rezerwacji! Uzyskasz w ten sposób również informacje na temat warunków jego przewozu, a także wysokości opłaty, jakie w związku z tym będziesz musiał ponieść.

 

Przewóz roweru
Chcąc przewieźć rower, musisz pamiętać o wcześniejszym przygotowaniu go do transportu: wymontowaniu kierownicy, spuszczeniu powietrza z opon, odkręceniu pedałów.

 

Przewóz sprzętu do nurkowania
Pamiętaj, że możesz przewieźć tylko i wyłącznie pustą butlę do nurkowania, która musi być spakowana do odpowiedniej torby! W torbie może znajdować się tylko ABC air jacket, octopus, pianka. Nie bierz ze sobą ciężarków!

 

Przewóz deski surfingowej
Przy przewożeniu deski surfingowej nie możesz zapomnieć o odpowiednim jej zapakowaniu, jak również o tym, że możesz zabrać tylko jeden pędnik np. żagiel lub spadochron.

 

Przewóz nart
Sprzęt narciarski musisz zapakować do pokrowca z uchwytami i dodatkowo zabezpieczyć przed skaleczeniem krawędziami.

 

Przewóz instrumentów muzycznych
W kabinie samolotu nie można przewozić dużych instrumentów muzycznych, takich jak harfa czy kontrabas. Inne instrumenty, takie jak gitara, wiolonczela, skrzypce lub altówka, które przekraczają rozmiary bagażu podręcznego, można przewozić w kabinie po uprzednim zarezerwowaniu miejsca na instrument i wniesieniu odpowiedniej opłaty. Zakup dodatkowego miejsca nie upoważnia do przewozu dodatkowego bagażu w kabinie.
 

lista artykułów
Dzięki współpracy z firmą WhyNotTravel sp. z o. o. sp. k., która jest Akredytowanym Agentem IATA, możemy zapewnić Państwu gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacje hoteli oraz ubezpieczenia podróży.

Why Not Fly IATA