Wyszukiwarka biletów lotniczych

Przygotowanie do podróży

Ubezpieczenie turystyczne – dodatek czy konieczność?

Ubezpieczenie turystyczne – dla wielu kojarzone tylko z dodatkowym kosztem, może okazać się jedynym ratunkiem w nagłych przypadkach podczas wakacji. Dlaczego? Jak wiadomo, nie możemy przewidzieć, co wydarzy się podczas naszego urlopu, a brak...

Więcej

Wybrzeże Czarnogóry - garść inspiracji

Czarnogóra niemal w całości pokryta jest górami. Wybrzeże kraju leży nad pięknym Morzem Adriatyckim i ma długość niemal 300 km.

Więcej

Najlepsze piaszczyste plaże w Chorwacji

1 lipca 2013 roku Chorwacja jako 28. państwo weszła w skład Unii Europejskiej. Ty samym podróż w tym kierunku stała się jeszcze łatwiejsza.

Więcej

Najbardziej pachnące miejsce w Europie

Prowansja to niepowtarzalna feeria zapachów, smaków i kolorów. Uwarunkowania geograficzne i kulturowe sprawiły, że każda wizyta w tej części Francji to prawdziwa uczta dla duszy i ciała.

Więcej

Tajemnice gwiazdek hotelowych

Każdy z nas ma inne oczekiwania w kwestii doboru pokoju hotelowego. Wyższy standard czy dodatkowe udogodnienia wiążą się ze wzrostem ceny.

Więcej

Co zabrać do bagażu podręcznego - nowe przepisy

Od 31 stycznia obowiązują nowe przepisy dotyczące przewozu płynów w bagażu kabinowym.

Więcej

Zagraniczne wakacje z małym dzieckiem

Zagraniczny wyjazd w towarzystwie najmłodszych członków rodziny zawsze wiąże się z szeregiem ograniczeń. Kluczową sprawę stanowi z pewnością bezpieczeństwo najmłodszych w miejscu destynacji.

Więcej

Podróżowanie samolotem w ciąży

Powszechnie wiadomo, że ciąża nie jest chorobą, a jedynie odmiennym stanem fizjologicznym. W dzisiejszych czasach, gdy samolot stał się bardzo popularnym środkiem lokomocji, coraz więcej przyszłych mam wybiera ten właśnie sposób podróżowania.

Więcej

Jak dobrze spakować się w daleką podróż

Przed planowaną podróżą czeka nas przygotowanie odpowiedniego bagażu. Optymalną organizację tego punktu programu umożliwi nam dokładne określenie naszych potrzeb w miejscu przeznaczenia.

Więcej

Koleje na lotniskach europejskich

Lotniska europejskie coraz częściej posiadają nowoczesną i wydajną kolej przynoszącą korzyści zarówno pasażerom jak i samym portom lotniczym z centrum miast, a niektóre także z resztą kraju poprzez sieć kolei dalekobieżnych.

Więcej
1  2  3